Patentky


Colorsnaps PRYM light red

Colorsnaps PRYM light red

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM navy

Colorsnaps PRYM navy

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM white

Colorsnaps PRYM white

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM black

Colorsnaps PRYM black

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM light yellow

Colorsnaps PRYM light yellow

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM steel blue

Colorsnaps PRYM steel blue

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM forest green

Colorsnaps PRYM forest green

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM yellow

Colorsnaps PRYM yellow

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM gold

Colorsnaps PRYM gold

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM banana

Colorsnaps PRYM banana

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM light green

Colorsnaps PRYM light green

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM royal blue

Colorsnaps PRYM royal blue

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM mint

Colorsnaps PRYM mint

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM beige

Colorsnaps PRYM beige

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM grey

Colorsnaps PRYM grey

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM dark turquoise

Colorsnaps PRYM dark turquoise

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM lavender

Colorsnaps PRYM lavender

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM green

Colorsnaps PRYM green

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM raspberry pink

Colorsnaps PRYM raspberry pink

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM purple

Colorsnaps PRYM purple

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM red

Colorsnaps PRYM red

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM orange

Colorsnaps PRYM orange

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM lilac

Colorsnaps PRYM lilac

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM champagne

Colorsnaps PRYM champagne

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM apple green

Colorsnaps PRYM apple green

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM silver grey

Colorsnaps PRYM silver grey

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM turquoise

Colorsnaps PRYM turquoise

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM pink

Colorsnaps PRYM pink

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM grass

Colorsnaps PRYM grass

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM blue

Colorsnaps PRYM blue

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky grey stars (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky grey stars (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky koalas (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky koalas (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky blue triangles (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky blue triangles (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky deer (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky deer (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky birds (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky birds (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedrá dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej vrstvenej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladaným tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky HiPPos (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky HiPPos (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky blue triangles (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky blue triangles (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedrá dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej vrstvenej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladaným tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky sheep (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky sheep (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky night foxes (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky night foxes (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky koalas (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky koalas (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky whales (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky whales (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu ortopedickú pomôcku pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Tieto nohavičky nie sú savou vrstvou, môžu sa nosiť v kombinácii s jednorazovými plienkami, a to najlepšie na..T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky forest

T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky forest

Nohavičková plienka AIO T-TOMI v modernom nadčasovom dizajne je určená pre čo najjednoduchšie prebaľovanie bábätiek od 3 do 15 kg .Tieto plienky sú vhodné ako pre novorodenca tak aj pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek, pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje. Vnútorná strana nohavičkovej plienky je vyrobená z jemného COOLMAX materiálu príjemného k detskej pokožke. Súčasťou AIO plienky sú 2 vysokosavé vkladacie 3-vrstvové..T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky trees

T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky trees

Nohavičková plienka AIO T-TOMI v modernom nadčasovom dizajne je určená pre čo najjednoduchšie prebaľovanie bábätiek od 3 do 15 kg .Tieto plienky sú vhodné ako pre novorodenca tak aj pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek, pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje. Vnútorná strana nohavičkovej plienky je vyrobená z jemného COOLMAX materiálu príjemného k detskej pokožke. Súčasťou AIO plienky sú 2 vysokosavé vkladacie 3-vrstvové..T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky universe

T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky universe

Nohavičková plienka AIO T-TOMI v modernom nadčasovom dizajne je určená pre čo najjednoduchšie prebaľovanie bábätiek od 3 do 15 kg .Tieto plienky sú vhodné ako pre novorodenca tak aj pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek, pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje. Vnútorná strana nohavičkovej plienky je vyrobená z jemného COOLMAX materiálu príjemného k detskej pokožke. Súčasťou AIO plienky sú 2 vysokosavé vkladacie 3-vrstvové..T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky cats

T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky cats

Nohavičková plienka AIO T-TOMI v modernom nadčasovom dizajne je určená pre čo najjednoduchšie prebaľovanie bábätiek od 3 do 15 kg .Tieto plienky sú vhodné ako pre novorodenca tak aj pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek, pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje. Vnútorná strana nohavičkovej plienky je vyrobená z jemného COOLMAX materiálu príjemného k detskej pokožke. Súčasťou AIO plienky sú 2 vysokosavé vkladacie 3-vrstvové..T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky air balloons

T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky air balloons

Nohavičková plienka AIO T-TOMI v modernom nadčasovom dizajne je určená pre čo najjednoduchšie prebaľovanie bábätiek od 3 do 15 kg .Tieto plienky sú vhodné ako pre novorodenca tak aj pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek, pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje. Vnútorná strana nohavičkovej plienky je vyrobená z jemného COOLMAX materiálu príjemného k detskej pokožke. Súčasťou AIO plienky sú 2 vysokosavé vkladacie 3-vrstvové..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt