Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dojčenie
Dodavateľ:CANPOL BABIES
Cena:84.39 €

ODSÁVAČKA MATERSKÉHO MLIEKA . Elektrická odsávačka Easy & Natural uľahčuje kŕmenie na začiatku laktácie, je tiež veľmi užitočná neskôr, keď je laktácia stabilizovaná. Má automatickú zmenu fázy, čo znamená, že nie je


 • MICROLIFE BC 300 MAXI 2V1 DUALNA
  MICROLIFE BC 300 MAXI 2V1 DUALNA

  ELEKTRICKÁ ODSÁVAČKA MATERSKÉHO MLIEKA . Odsávačka inovatívnou technológiu duálneho použitia je vhodná na odsávanie mlieka z jedného alebo z oboch prsníkov súčasne. Prevádzka je jemná, praktická a šetriaca čas. Duálny..

  109.00 €
 • CHICCO Odsávačka materského mlieka elektrická Double Pink
  CHICCO Odsávačka materského mlieka elektrická Double Pink

  Dvojitá elektronická odsávačka Chicco je špeciálne navrhnutá tak, aby odsávala materské mlieko tak jemne, ako je to len možné, a zároveň maximálne efektívne, z oboch prsníkov naraz. Možno ju používať so sieťovým..

  151.92 €
 • CHICCO Odsávačka materského mlieka elektrická prenosná Travel Pink USB
  CHICCO Odsávačka materského mlieka elektrická prenosná Travel Pink USB

  Elektrická odsávačka Chicco je špeciálne navrhnutá tak, aby odsávala materské mlieko tak jemne, ako je to len možné. Elektronická odsávačka Compact Single Pink USB je špeciálne navrhnutá tak, aby bola čo najkompaktnejšia,..

  63.96 €© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt