Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dojčenské potreby
Dodavateľ:PHILIPS
Cena:43.99 €

DOJČENSKÉ FĽAŠE . Ideálny darček pre čerstvé maminy a ich bábätká. . OBSAH BALENIA: . 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (260 ml) s extra mäkkým cumlíkom s pomalým prietokom . 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (125 ml) s extra


 • MEDELA Calma fľaša pre dojčené deti 150 ml
  MEDELA Calma fľaša pre dojčené deti 150 ml

  Inovatívne jedinečné riešenie kŕmenia dojčených detí. Dieťa používa naučený spôsob satia ako pri dojčení. Udržuje teda prirodzený rytmus satia, prehĺtania, dýchania a odpočinku. Umožňuje jednoduchý prechod z prsníka..

  37.20 €
 • CHICCO Sada novorodenecká štartovacia Natural Feeling neutral 0m
  CHICCO Sada novorodenecká štartovacia Natural Feeling neutral 0m

  Darčeková sada z kolekcie Natural Feeling je Ideálnym darčekom pre budúcich rodičov. Zaručuje maximálnu prirodzenosť a jednoduché použitie v kombinácii s veselým a farebným dizajnom. Set sa skladá zo štyroch dojčenských..

  45.94 €
 • MICROLIFE BC 200 COMFY
  MICROLIFE BC 200 COMFY

  ELEKTRICKÁ ODSÁVAČKA MATERSKÉHO MLIEKA . Microlife BC 200 Comfy Elektrická odsávačka materského mlieka . Ideálne pre matky, ktoré si chcú odsávať materské mlieko každý deň. . Napájanie zo siete alebo prostredníctvom..

  79.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt