Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dojčenské potreby
Dodavateľ:PHILIPS AVENT
Cena:40.19 €

Ploché alebo vpadnuté bradavky môžu pre ženy, ktoré chcú dojčiť, predstavovať problém. Niplette jemným prisatím vtiahne bradavku do malého plastového klobúčika, ktorý sa podobá náprstku. . Charakteristika:. - jednoduché


 • SKIP HOP Organizér s osvetlením na hygienické potreby Pink
  SKIP HOP Organizér s osvetlením na hygienické potreby Pink

  Moderný organizér pre hygienické potreby Vám všetko uľahčí. Usporiadajte si plienky, obrúsky a ďalšie potrebné veci do oddelených častí tašky, ktoré krásne vytvoria zorganizovaný priestor a všetko bude pre Vás ľahko..

  48.24 €
 • MEDELA Calma fľaša pre dojčené deti 150 ml
  MEDELA Calma fľaša pre dojčené deti 150 ml

  Inovatívne jedinečné riešenie kŕmenia dojčených detí. Dieťa používa naučený spôsob satia ako pri dojčení. Udržuje teda prirodzený rytmus satia, prehĺtania, dýchania a odpočinku. Umožňuje jednoduchý prechod z prsníka..

  37.20 €
 • CHICCO Sada novorodenecká štartovacia Natural Feeling neutral 0m
  CHICCO Sada novorodenecká štartovacia Natural Feeling neutral 0m

  Darčeková sada z kolekcie Natural Feeling je Ideálnym darčekom pre budúcich rodičov. Zaručuje maximálnu prirodzenosť a jednoduché použitie v kombinácii s veselým a farebným dizajnom. Set sa skladá zo štyroch dojčenských..

  45.94 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt