Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dojčenské potreby
Dodavateľ:SKIPHOP
Cena:48.24 €

Moderný organizér pre hygienické potreby Vám všetko uľahčí. Usporiadajte si plienky, obrúsky a ďalšie potrebné veci do oddelených častí tašky, ktoré krásne vytvoria zorganizovaný priestor a všetko bude pre Vás ľahko dostupné.


 • CHICCO Sada novorodenecká štartovacia Natural Feeling neutral 0m
  CHICCO Sada novorodenecká štartovacia Natural Feeling neutral 0m

  Darčeková sada z kolekcie Natural Feeling je Ideálnym darčekom pre budúcich rodičov. Zaručuje maximálnu prirodzenosť a jednoduché použitie v kombinácii s veselým a farebným dizajnom. Set sa skladá zo štyroch dojčenských..

  45.94 €
 • Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Azure
  Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Azure

  Žiarivé a štýlové mikroskopy Rainbow 2L PLUS sú pokračovaním . radu Levehnuk Rainbow 2L. Tieto nové mikroskopy spájajú výhody . predchádzajúcej radu s novými užitočnými funkciami. . Mikroskopy sú vybavené dvoma..

  116.88 €
 • LEVENHUK MIKROSKOP RAINBOW 50L AMETHYST 69097
  LEVENHUK MIKROSKOP RAINBOW 50L AMETHYST 69097

  MIKROSKOP . Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L - fialový je ideálny pre začínajúcich výskumníkov mikrosveta i skúsených biológov. Umožňuje pozorovať a študovať dôverne známe objekty z nášho okolitého prostredia pri..

  83.61 €
 • LEVENHUK MIKROSKOP RAINBOW 50L LIME 69099
  LEVENHUK MIKROSKOP RAINBOW 50L LIME 69099

  MIKROSKOP . Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L - zelený je ideálny pre začínajúcich výskumníkov mikrosveta i skúsených biológov. Umožňuje pozorovať a študovať dôverne známe objekty z nášho okolitého prostredia pri..

  83.61 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt