Základné informácie o prudukte:
Kategória: Výrobníky sódy
Dodavateľ:SODASTREAM
Cena:79.99 €

PRÍSTROJ NA VÝROBU PERLIVEJ VODY . Prístroj na výrobu perlivej vody v špeciálnej edícii PEPSI MegaPack . VLASTNOSTI: . Ideálna voľba pre milovníkov ochutenej perlivej vody . Kompletná sada na výrobu domácej perlivej vody bez


 • SODASTREAM SPIRIT WHITE PEPSI MEGAPACK
  SODASTREAM SPIRIT WHITE PEPSI MEGAPACK

  VÝROBNÍK SÓDY . Prístroj na výrobu perlivej vody v špeciálnej edícii PEPSI MegaPack . Ideálna voľba pre milovníkov ochutenej perlivej vody . Kompletná sada na výrobu domácej perlivej vody bez vláčenia fliaš . Balenie..

  81.99 €
 • SODASTREAM CRYSTAL TITANSILVER
  SODASTREAM CRYSTAL TITANSILVER

  VÝROBNÍK SÓDY . Krištáľová elegancia v podobe prístroja na výrobu perlivej vody. . Exkluzívny dizajn prístroja a sklenenej fľaše bude zaručene ikonou každej kuchyne. . Balenie obsahuje: . 1ks prístroja CRYSTAL BLACK..

  108.90 €
 • KLARSTEIN KRISTALL VYROBNIK LADU KRISTALOVO CIRY LAD 2 VELKOSTI 25 L NADRZ NA VODU 10031891
  KLARSTEIN KRISTALL VYROBNIK LADU KRISTALOVO CIRY LAD 2 VELKOSTI 25 L NADRZ NA VODU 10031891

  VÝROBNÍK ĽADU. Krásne tvarované, krištáľovo číre kocky ľadu na dosah ruky: výrobník ľadu Klarstein Kristall vyčarí za okamih chladené drinky na horúcej párty.Nezáleží na tom, či kocky ľadu použijete do drinkov..

  199.90 €
 • KLARSTEIN EISZEIT VYROBNIK LADU 10033478
  KLARSTEIN EISZEIT VYROBNIK LADU 10033478

  VÝROBNÍK ĽADU. Či už koktaily, alebo limonády: s ľadom z výrobníka ľadu Klarstein Eiszeit sú dajú dokonale vychladiť všetky nápoje.. Výkonný výrobník ľadu Eiszeit produkuje až do 15 kg kociek ľadu denne. Je teda..

  259.90 €© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt