Základné informácie o prudukte:
Kategória: Audio
Dodavateľ:LOEWE
Cena:169.00 €

REPRODUKTOR . WE. HEAR 2 By Loewe, Coral Red Bluetooth reproduktor - aktívny, s výkonom 60W, k mobilu a párty, s USB napájaním, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, certifikácia IPX6, ovládanie cez zariadenia s OS iOS alebo Android, výdrž batérie


 • BOSE SOUNDLINK FLEX CIERNA
  BOSE SOUNDLINK FLEX CIERNA

  REPRODUKTOR . Bose Soundlink Flex . ÚŽASNÝ ZVUK, KDEKOĽVEK . Hudba poháňa a dopĺňa množstvo životných vášní a vy si tú svoju chcete vziať so sebou – kamkoľvek idete. Bluetooth reproduktor SoundLink Flex je dokonalým..

  145.00 €
 • ORAVA CRATER 7
  ORAVA CRATER 7

  PRENOSNÝ BLUETOOTH REPRODUKTOR . odolný voči striekajúcej vode . čistý a dynamický stereo zvuk . vhodný na konferenčné hovory . 10 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie . Novinka z radu reproduktorov Orava - Crater 7..

  40.88 €
 • KLIPSCH HERITAGE GROOVE MATTE BLACK
  KLIPSCH HERITAGE GROOVE MATTE BLACK

  BLUETOOTH REPRODUKTOR . Klipsch Heritage Groove spája veľkosť, štýl a funkčnosť s perfektným zvukom a 8 hodinovou výdržou batérie. Klipsch je americký výrobca reproduktorov, ktorého počiatky činnosti siahajú až do roku..

  399.00 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt