Základné informácie o prudukte:
Kategória: Gaming zóna
Dodavateľ:OBSIDIAN ENTERTAINMENT
Cena:36.24 €

HRA PRE KONZOLU XBOX ONE. The Outer Worlds je nový sci-fi RPG od jedného hráča, ktorý je určený pre jedného hráča od Obsidian Entertainment and Private Division. Stratený v tranzite, zatiaľ čo na kolonistickej lodi viazanej na


 • XBOX ONE HALO INFINITE
  XBOX ONE HALO INFINITE

  HRA PRE KONZOLU XBOX ONE. Master Chief sa vracia v Halo Infinite - ďalšia kapitola legendárnej hry už v roku 2020! Spoločnosť Halo Infinite, ktorú vyvinula spoločnosť 343 Industries pre celú radu zariadení Xbox vrátane..

  57.99 €
 • XBOX ONE PRO EVOLUTION SOCCER 2020
  XBOX ONE PRO EVOLUTION SOCCER 2020

  HRA PRE KONZOLU XBOX ONE. Ďalší ročník futbalu od Konami, ktorý opäť vylepšil vizuál a zlepšil ovládanie vrátane driblingu s loptou.. VLASTNOSTI:. Veková kategória PEGI 3+. Lokalizácia Anglický jazyk. ..

  40.98 €
 • XBOX ONE MAFIA TRILOGY
  XBOX ONE MAFIA TRILOGY

  Mafia Remake . Je rok 1930. Po neúmyselnom strete s mafiou sa taxikár Tommy Angelo neochotne ocitne vo svete organizovaného zločinu. Spočiatku sa s rodinou Salieri vôbec nechce zapletať, ale prísľub veľkých odmien čoskoro..

  36.99 €
 • XBOX ONE CRASH BANDICOOT 4 ITS ABOUT TIME
  XBOX ONE CRASH BANDICOOT 4 ITS ABOUT TIME

  Hlavný zážitok z toho, čo robí hry Crash Bandicoot tak zábavnými. Intenzívny a veselý 3D zážitok z plošinovky, zostáva verne nedotknutý, ale s množstvom nových zvratov. . Zahŕňa to aktualizovaný grafický štýl, nové..

  49.99 €© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt