Základné informácie o prudukte:
Kategória: Zdravie a bezpečnosť detí
Dodavateľ:ZAZU
Cena:40.19 €

Plyšové zvieratko má v brušku odnímateľný svetelný modul, ktorý v noci poskytuje jemné žiariace svetlo. Jednoducho sa aktivuje stlačením bruška zvieratka. . Svetelný modul je zároveň prehrávačom upokojujúcich melódií:


 • Philips AVENT Baby chytrý video monitor SCD92326
  Philips AVENT Baby chytrý video monitor SCD92326

  Istota a pokoj kdekoľvek. Sledujte vaše dieťa, doma aj na cestách. Dajte pozor na svoje dieťa bezpečne a odkiaľkoľvek s monitorom pre deti Philips Avent Connected. Náš systém Secure Connect vás udrží v spojení s vašim..

  344.94 €
 • Philips AVENT Baby video monitor SCD84552
  Philips AVENT Baby video monitor SCD84552

  Čím je tento monitor výnimočný? . Vlastnosti: . - Farebná 9 cm (3,5") LCD obrazovka s vysokým rozlíšením . - dokonalý obraz a čistý zvuk . - Nočné videnie s infračerveným prísvitom . - 2 x digitálny zoomom a..

  252.94 €
 • CHICCO Hudobný projektor a nočná lampa GoodNight Stars First Dreams ružová 0m
  CHICCO Hudobný projektor a nočná lampa GoodNight Stars First Dreams ružová 0m

  Chicco GoodNight Stars je multifunkčná nočná pomôcka kombinujúca projektor a nočnú lampičku s upokojujúcimi melódiami a hudbou. Obsahuje tiež odopnuteľnú plyšovú hračku, ktorú dieťa môže mať kedykoľvek pri sebe. . ..

  43.69 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt