Základné informácie o prudukte:
Kategória: Sušičky ovocia, vakuovačky
Dodavateľ:AndreaShop
Cena:79.99 €

Rozmýšľate, ako efektívne zabezpečiť potraviny a predĺžiť ich dátum spotreby? Bojíte sa o to, ako uchovávať jedlo, aby nestratilo svoju chuť a výživnú hodnotu? Nemáte radi plytvanie potravinami a v kuchyni si ceníte ekonomické


 • PHILCO PHFD 7067
  PHILCO PHFD 7067

  SUŠIČKA POTRAVÍN . Zverte úlohu uchovania potravín ako ovocia, zeleniny, mäsa, byliniek a dalšieho našej sušičke PHILCO PHFD 7067. . Perfektný výsledok dosiahnete vďaka silnému motoru, ktorý rozprúdi teplý vzduch..

  112.00 €
 • CASO 3 DIELNA SADA VAKUOVACICH NADOB
  CASO 3 DIELNA SADA VAKUOVACICH NADOB

  3-DIELNA SADA VÁKUOVACÍCH NÁDOB . 3 Vákuovacie kanistre rôznych kapacít 0,7L, 1,4L, 2L . Perfektné potraviny ako paradajky, šalát, polievky atď. . Kanistre možno znovu používať. . Odolné proti rozbitiu . vhodné do..

  39.00 €
 • Vákuová zváračka fólií Guzzanti GZ 306
  Vákuová zváračka fólií Guzzanti GZ 306

  Vákuová zváračka fólií Guzzanti GZ 306 pre domáce aj profesionálne uchovávanie potravín v mrazničke a chladničke s garanciou 97% vákua.. Používa odolné profesionálne drážkované fólie. Tieto fólie sa vyrábajú z..

  105.09 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt