Základné informácie o prudukte:
Kategória: Stavebná technika a náradie
Dodavateľ:4HOME
Cena:34.49 €

Tieto jednostranné dvojstupňové schodíky sú vhodné do domácnosti, dielne alebo do garáže. Majú bezpečné protišmykové nášľapy a nohy schodíkov sú vybavené protišmykovými koncovkami. Nášľapný schodík má veľkosť 30 x 20 cm. Výška horného schodu je 46 cm.


 • Schodíky obojstranné Profi Al 2x2
  Schodíky obojstranné Profi Al 2x2

  Obojstranné hliníkové skladacie schodíky - rebrík je vhodný na každodenné použitie pre remeselníkov, do domácnosti, obchodu alebo do záhrady. Kvalitné vyhotovenie s dvojitým vystužením poskytuje pri..

  27.49 €
 • Alumet AM 704 Hliníkové jednostranné schodíky, 3 plus 1, 4 stupne, 81 cm
  Alumet AM 704 Hliníkové jednostranné schodíky, 3 plus 1, 4 stupne, 81 cm

  Vysoko kvalitné, stabilné univerzálne schodíky pre využitie v bežnej domácnosti, ale aj pre profesionálnych remeselníkov. Schodíky sú vyrobené z hliníka, takže sú ľahké a manipulácia s nimi je veľmi..

  38.49 €
 • Schodíky obojstranné Profi Al 2x3
  Schodíky obojstranné Profi Al 2x3

  Obojstranné hliníkové skladacie schodíky - rebrík je vhodný na každodenné použitie pre remeselníkov, do domácnosti, obchodu alebo na záhradu. Kvalitné vyhotovenie s dvojitým vystužením poskytuje pri..

  40.99 €
 • Otočná stolička Girotondo hnedá, 35 x 35 x 45,5 cm
  Otočná stolička Girotondo hnedá, 35 x 35 x 45,5 cm

  Táto viacúčelová stolička má praktické otočné sedátko s priemerom 28 cm. Je ideálna pre malé priestory alebo do záhrady a na terasy. Zdobená dekorom slameného prepletenia na sedátku. Nohy sú opatrené..

  14.49 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt