Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Banquet
Cena:5.90 €

3-dielna sada detských príborov s farebnou plastovou rukoväťou, ktorá svojim dizajnom zaujme každé dieťa. Rukoväť zdobí veselý obrázok zvieratiek. Jednoduchá údržba.Sada obsahuje: 1x jedálenskú lyžičku - dĺžka 15 cm 1x jedálenský nôž - dĺžka 17 cm 1x jedálenskú vidličku - dĺžka 15,7 cm


 • Banquet 24-dielna sada príborov Desma
  Banquet 24-dielna sada príborov Desma

  Elegantná a praktická sada príborov DESMA pre každodenné použitie. Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s lesklou povrchovou úpravou. Jednoduchá údržba.Hrúbka nehrdz. ocele: nôž: 3 mm, lyžica a vidlička:..

  16.90 €
 • Lamart CARMEN 24-dielna sada príborov
  Lamart CARMEN 24-dielna sada príborov

  Sada jedálenských príborov CARMEN, 24 ks. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Veľmi kvalitná dizajnová séria pre každodenné užívanie. Vhodné do umývačky riadu. Pred prvým použitím..

  22.90 €
 • TESCOMA jedálenský príbor SCARLETT, súprava 24 ks
  TESCOMA jedálenský príbor SCARLETT, súprava 24 ks

  Príbor SCARLETT značky Tescoma, elegantný doplnok pre každý prestretý stôl a každú príležitosť. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so špičkovou povrchovou úpravou s vysokým leskom. 5 rokov záruka.Obsah..

  69.90 €
 • Orion Lyžica nerez polievková Plain 3 ks
  Orion Lyžica nerez polievková Plain 3 ks

  Lesklé nehrdzavejúce lyžice v jednoduchom, minimalistickom dizajne s hranatou spodnou časťou. Polievka je "grunt", ako hovorili naše babičky. Na ich konzumáciu je dobré mať po ruke poriadnu polievkovú..

  4.99 €
 • Orion 24-dielna sada príborov COPPER, medená
  Orion 24-dielna sada príborov COPPER, medená

  Sada luxusných nehrdzavejúcich príborov COPPER vo farbe medi v darčekovom balení. Sada 24 ks. Moderný jednoduchý tvar, atraktívny povrch. Materiál: kvalitná nehrdzavejúca oceľ, povrch PVD - medený, ktorý..

  53.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt