Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bytový textil
Dodavateľ:Domarex
Cena:8.49 €

Žiadny dáždik vás s vankúšom Oxford Jess nezaskočí. Vankúš je určený predovšetkým pre vonkajšie priestory. Vyrobený z tkaniny Oxford PU 600, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania. Vzhľadom na typ väzby a konštrukciu je odolný voči oteru a roztrhnutiu a má tiež vodeodolnú úpravu.


 • Vankúšik White Flower, 45 x 45 cm
  Vankúšik White Flower, 45 x 45 cm

  Originálny vankúšik s motívom kvetín dokáže zútulniť každý kút domova. Je vyrobený z príjemného a hebkého polyesteru. Vankúšik je veľmi praktický, a preto je vhodný na využitie doma aj na..

  9.99 €
 • Bellatex Vlnená deka Európske merino DUO Tapia, 155 x 200 cm
  Bellatex Vlnená deka Európske merino DUO Tapia, 155 x 200 cm

  Deka určená pre milovníkov tepla. Deka je ľahká, vzdušná a jej obsah lanolínu znamená, že má tiež antialergický účinok. DUO deka je z oboch strán vyčesaná a spojená olemovaním. Na jednej strane je..

  120.99 €
 • Obliečka na vankúšik Pastel balónky, 40 x 40 cm
  Obliečka na vankúšik Pastel balónky, 40 x 40 cm

  Originálna obliečka na vankúšik oživí vašu domácnosť a dodá jej jedinečný štýl. Pomôže vám zmeniť a zútulniť váš domov podľa vašej nálady. Obliečka je vybavená zapínaním na zips, ktorý..

  4.49 €
 • Forbyt Obliečka na vankúšik Palme, 40 x 40 cm
  Forbyt Obliečka na vankúšik Palme, 40 x 40 cm

  Pusťte do svojho domova kúsok prírody. Decentná obliečka na vankúšik s pútavým prírodným motívom dodá vášmu interiéru dokonale harmonickú atmosféru. Kvalitný materiál je veľmi príjemný na dotyk..

  8.49 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt