Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Elletipi
Cena:12.99 €

Plastový príborník je určený do kuchynskej zásuvky, so šírkou cca 45 cm. Navrhnutý bol pre maximálnu racionalizáciu vašej zásuvky. Zaoblené hrany jednotlivých priehradiek vám uľahčia manipuláciu s príbormi či inými kuchynskými potrebami. Vďaka oblému tvaru priehradiek je údržba veľmi jednoduchá a príborník bude stále ako nový. Konečný rozmer je možné upraviť rezacím nožom, teda šírka môže byť 36 – 44,5 cm, dĺžka 41 – 49 cm a výška príborníka je 5 cm.


 • Stojan na kuchynské papierové utierky, 30 cm
  Stojan na kuchynské papierové utierky, 30 cm

  Doplnok na oživenie kuchynskej linky aj praktický pomocník, ktorého oceníte najmä pri používaní papierových kuchynských utierok. Stojan je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 18/10. Zmestí sa naň klasická..

  7.99 €
 • Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 39 x 5 x 24 cm
  Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 39 x 5 x 24 cm

  Kombinovateľný úložný box z radu SISTEMO do zásuviek a na uloženie všetkého v domácnosti aj v dielni a to nielen na kuchynské náčinie, ale aj na kancelárske potreby, kozmetické pomôcky, šitie a rôzne..

  4.99 €
 • Tescoma Odkvapkávač s podnosom CLEAN KIT,
  Tescoma Odkvapkávač s podnosom CLEAN KIT,

  Tescoma Odkvapkávač s podnosom CLEAN KIT. Vynikajúci pre odkladanie a sušenie tanierov, hrnčekov, kuchynského riadu a náradia, príborov, kuchynských nožov atď. Vvhodné aj pre hlboké a veľké..

  20.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt