Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detské deky
Dodavateľ:Herding
Cena:11.49 €

Maximálne pohodlie zaistí vašim deťom jemná nadýchaná deka s nežným motívom z obľúbeného animovaného seriálu. Vhodná je do kočíka, postieľky aj na zababušenie vášho dieťatka, alebo ju môžete použiť ako podložku. Samozrejmosťou je certifikát kvality Öko-Tex Standard 100, ktorý zaručí rozmerovú a farebnú stálosť a to, že je výrobok vhodný aj pre tých najmenších.


 • Babymatex Detská deka Teddy sivá, 75 x 100 cm
  Babymatex Detská deka Teddy sivá, 75 x 100 cm

  Detská deka je vyrobená z veľmi kvalitného materiálu, kombinácia bavlny s akrylovou priadzou. Vďaka použitému materiálu je táto deka príjemná na dotyk (má jemný počes), je ľahká, avšak hrejivá...

  13.99 €
 • Herding Deka Vesmír, 130 x 160 cm
  Herding Deka Vesmír, 130 x 160 cm

  Kúpte si túto príjemnú fleecovú deku s obrázkami planét, ktorá je vhodná pre každodenné použitie. Jemný fleece krásne zahreje a poslúži skutočne kdekoľvek, užijete si tak maximálne pohodlie. Deka..

  13.99 €
 • Babymatex Detská deka Tully sivá, 80 x 100 cm
  Babymatex Detská deka Tully sivá, 80 x 100 cm

  Pletená detská deka v jednofarebnom prevedení. Bavlnená pletenina je šetrná k citlivej detskej pokožke. Drobný hráškový vzor deky je zakončený pruhovaným lemom. Deku môžete použiť pre zababušenie..

  30.49 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt