Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:4HOME
Cena:61.90 €

Tento kompostér so základňou je ideálnym riešením pre vašu záhradu i životné prostredie. Veľmi jednoducho sa zostavuje. Konštrukčné riešenie kompostéru zabraňuje vytváraniu typického zápachu.Je vyrobený z kvalitných materiálov, je tak zaručená dlhodobá životnosť produktu.


 • Kompostér Compogreen 380 l, zelená
  Kompostér Compogreen 380 l, zelená

  Tento kompostér sa stane praktickým doplnkom každej záhrady. Je určený na kompostovanie rôzneho typu biodegradovateľného odpadu. Uzavretý koncept kompostéra bráni zvieratám v prístupe k skladovaným..

  48.99 €
 • CURVER E-composter 470 L bez podstavca 17186236
  CURVER E-composter 470 L bez podstavca 17186236

  Kúpte si tento objemný kompostér a spracúvajte odpady z domácnosti i záhrady ekologickejšie. Kompostér má kvalitný systém prevzdušňovania a jednoduchú konštrukciu. Je prenosný, odolný voči..

  40.49 €
 • Keter Kompostér Deco, 340 l
  Keter Kompostér Deco, 340 l

  Tento kompostér so základňou je ideálnym riešením pre vašu záhradu i životné prostredie. Veľmi jednoducho sa zostavuje. Konštrukčné riešenie kompostéru zabraňuje vytváraniu typického zápachu.Je..

  61.90 €
 • Prosperplast Kompostér čierna, 380 l
  Prosperplast Kompostér čierna, 380 l

  Kompostér Compogreen umožňuje spracovať odpady z domácnosti a záhrady na vlastný vysoko kvalitný kompost. S vynikajúcim systémom prevzdušňovania - plnohodnotný humus vzniká až 5x rýchlejšie než v..

  34.90 €© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt