Základné informácie o prudukte:
Kategória: Sedacie súpravy
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:289.00 €

Elegantné kreslo na masívnych drevených nohách, poskytuje výborný komfort vďaka kvalitnému vypolstrovaniu. Očalúnené zamatovou látkou vo farbe červená, ktorá je príjemne hrejivá a hebká na dotyk. Zaoblené tvary dopĺňajú látkové lemovanie a zvislé prešitie. Svojím univerzálnym dizajnom sa kreslo hodí do rôzne zariadených interiérov - od škandinávskeho štýlu, cez retro, noblesnú klasiku, až po štýl domáckeho vidieka.


 • Rohová sedacia súprava Fira olivovo zelená látka ľavý roh
  Rohová sedacia súprava Fira olivovo zelená látka ľavý roh

  Trendová rohová sedacia súprava na čiernych kovových nohách pôsobí vzdušne v každom interiéri. Komfortné polstrovanie sedačky dopĺňa kvalitná velúrová sametová látka v odtieni olivovo zelená, ktorá..

  1079.90 €
 • Rohová sedacia súprava Gusto OT(BK) 2F hnedá látka
  Rohová sedacia súprava Gusto OT(BK) 2F hnedá látka

  Elegantná rohová sedačka s otomanom vľavo a extra vypolstrovaným operadlom so silikónovou penou poskytuje vynikajúci komfort a oporu. Spodná časť otomanu ukrýva rozmerný úložný priestor, ktorý využijete..

  1099.90 €
 • Trojmiestna pohovka Ludwik antracitová látka
  Trojmiestna pohovka Ludwik antracitová látka

  Trojmiestna pohovka s prešitím a gombíkmi vnesie do interiéru nádych luxusu a elegancie. Očalúnená zamatovo hebkou látkou v odtieni antracitová. Oceníte predovšetkým veľmi komfortné sedenie s vysokým..

  899.90 €
 • Dvojmiestna pohovka Ludwik antracitová látka
  Dvojmiestna pohovka Ludwik antracitová látka

  Dvojmiestna pohovka s prešitím a gombíkmi vnesie do interiéru nádych luxusu a elegancie. Očalúnená zamatovo hebkou látkou v odtieni antracitová. Oceníte predovšetkým veľmi komfortné sedenie s vysokým..

  749.90 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt