Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:10.99 €

Tento valček oceníte najmä pri únave, námahe alebo po dlhšej chôdzi. Pohybom chodidla docielite veľmi príjemnej a uvolňujcícej masáže všetkých akupresúrnych bosov na plôškach chodidiel. Na konci je valček opatrený gumovými protišmykovými krúžkami.


 • Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy, 24 cm, SJH 210B
  Modom Antistresový nástroj pre masáž hlavy, 24 cm, SJH 210B

  Navoďte si príjemný pocit uvoľnenia a pohody vďaka tejto populárnej masážnej metličke. Účinne pôsobí proti stresu, stavoch úzkosti, podráždenosti alebo nespavosti. Pomalým otáčavým pohybom..

  5.99 €
 • Krčný masážny prístroj
  Krčný masážny prístroj

  Jedinečný krčný masážny prístroj na uvoľnenie oblasti krku, šije a krčnej chrbtice. Zmierňuje bolesť, uľaví od stresu, napätia a bolesti hlavy. Napomáha dosiahnuť uvoľneniu krčných svalov, výrazne..

  82.99 €
 • Beurer BEU-FM150 prístroj na lymfatickú masáž
  Beurer BEU-FM150 prístroj na lymfatickú masáž

  Doprajte svojim nohám zaslúžený odpočinok po náročnom dni! Tlaková masáž nôh pomocou prístroja Beurer FM 150 podporuje krvný obeh, zabraňuje vzniku kŕčových žíl a rozšírených žiliek aj poskytuje..

  131.90 €
 • Sencor SBP 6800WH digitálny tlakomer
  Sencor SBP 6800WH digitálny tlakomer

  Tento tlakomer oceníte v každej domácnosti. Hodí sa ako prevencia na občasnú kontrolu. Má jednoduché a prehľadné ovládanie. Tlakomer meria nielen krvný tlak, ale aj vašu tepovú frekvenciu, a to veľmi..

  21.90 €
 • Concept ZK0007 náhradná hlavica PERFECT SMILE Soft Clean, 4 ks
  Concept ZK0007 náhradná hlavica PERFECT SMILE Soft Clean, 4 ks

  Kefková hlavica Soft Clean je vhodná pre citlivé zuby, pri zápale ďasien a paradontóze. Je prispôsobená pre dospelý chrup a pomôže vám na dosiahnutie zdravších zubov, ďasien a žiarivého úsmevu...

  16.99 €© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt