Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Rappa
Cena:16.49 €

Plyšový pes Čau-čau vo veľkosti 30 cm je ručne ušitý z vysoko kvalitného, jemného plyšu, a vďaka tomu vyzerá ako živý. Nielen pre svoju roztomilosť sa stáva vítaným spoločníkom v každej detskej izbičke. Je súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Výplň plyšovej hračky je vyrobená z recyklovaných PET fliaš. Tento materiál je úplne bezpečný, na omak nerozoznateľný od štandardnej výplne a plne atestovaný pre bezpečnosť aj tých najmenších.


 • NICI Plyšová ovečka Jolly Leroy, 25 cm
  NICI Plyšová ovečka Jolly Leroy, 25 cm

  Roztomilá ovečka Jolly Frances má hebký čierny našuchorený kožúšok. Modré kecky a modrá štica, je to jednoducho frajer...

  22.99 €
 • NICI Glubschis Plyšový ľadový medveď Benjie, 16 cm
  NICI Glubschis Plyšový ľadový medveď Benjie, 16 cm

  Plyšový medveď Benjie je chlpatý biely ľadový medveď s trblietavo modrými ušami a labkami! Trblietavá modrá šatka je obzvlášť roztomilá a udržuje medveďa v zimnom snehovom prívale príjemne v teple!..

  9.99 €
 • Rappa Plyšový mandril, 32 cm ECO-FRIENDLY
  Rappa Plyšový mandril, 32 cm ECO-FRIENDLY

  Plyšový mandril vo veľkosti 32 cm je ručne ušitý z vysoko kvalitného, jemného plyšu, a vďaka tomu vyzerá ako živý. Pre svoju roztomilosť sa stáva vítaným spoločníkom nielen do každej detskej..

  20.99 €
 • Lumpin Jednorožec Goldie, 20 cm
  Lumpin Jednorožec Goldie, 20 cm

  Každý plyšák z našej kolekcie má svoje meno a svoj vlastný príbeh, ktorý nájdete v knižočke u každého z nich. GOLDIE miluje kozmetiku a všetko okolo krásy. Pozorne sleduje módne trendy, obdivuje..

  12.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt