Základné informácie o prudukte:
Kategória: Sedacie súpravy
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:1990.00 €

Elegantná a priestranná sedačka Bruno v pravom rohovom prevedení ponúka komfortne mäkké sedenie a vysoké operadlá pre pohodlie celej rodiny. Vybavená funkciou rozkladu aj úložnou zásuvkou. Očalúnenie príjemne mäkkou látkou v odtieni šedo-hnedá taupe.


 • Rohová sedacia súprava Clara svetlo šedá látka
  Rohová sedacia súprava Clara svetlo šedá látka

  Rohová sedacia súprava v elegantnom štýle, ponúka pohodlné sedenie, zaoblené bočné podrúčky, praktický úložný priestor aj funkciu rozkladu pre príležitostné spanie. Príjemne mäkkú látku vo svetle..

  1120.00 €
 • Rohová sedacia súprava Gusto OT(BK) 2F hnedá látka
  Rohová sedacia súprava Gusto OT(BK) 2F hnedá látka

  Elegantná rohová sedačka s otomanom vľavo a extra vypolstrovaným operadlom so silikónovou penou poskytuje vynikajúci komfort a oporu. Spodná časť otomanu ukrýva rozmerný úložný priestor, ktorý využijete..

  1740.00 €
 • Rohová sedacia súprava Chivas 2A hnedá vintage látka pravý roh
  Rohová sedacia súprava Chivas 2A hnedá vintage látka pravý roh

  Komfortná a priestranná rohová sedacia súprava s veľkými opornými vankúšmi, funkciou rozkladu na lôžko i úložným priestorom. Potiahnutá do unikátnej látky s vintage optikou obrúsenej kože, ktorá bude..

  1720.00 €© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt