Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradné zostavy
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:2000.00 €

Rohový set záhradného nábytku v modernom dizajne obsahuje komfortnú rohovú pohovku s mäkkými vankúšmi, bočné odkladacie plochy a stolík. Stabilnú kovovú konštrukciu dopĺňa odolná imitácia dreva, nábytok je tak praktický pre jeho ľahkú údržbu. Skvele vynikne v záhrade aj na modernej terase.


 • Set zahradného nábytku Bahamas
  Set zahradného nábytku Bahamas

  Set záhradného nábytku z prírodného ratanu obsahuje konferenčný stolík, dvojmiestnu pohovku a dve kreslá. Doprajte si tak príjemné prostredie nielen na vonkajšej terase, ale aj napríklad v zimnej záhrade..

  800.00 €
 • Súprava záhradného nábytku San Remo
  Súprava záhradného nábytku San Remo

  Súprava záhradného nábytku v modernom prevedení sa rozmerovo hodí na každú záhradu aj terasu. V kombinácii čiernej imitácie ratanu a kovu. Set obsahuje dvojsedadlo, dve kreslá a stolík...

  480.00 €
 • Záhradná rohová lavica s jedálenským stolom Stansted šedý
  Záhradná rohová lavica s jedálenským stolom Stansted šedý

  Záhradná rohová lavica s jedálenským stolom a vankúšmi, bude obľúbeným miestom pre pohodlnú relaxáciu a trávenie spoločných chvíľ na čerstvom vzduchu vo vašej záhrade. Stabilná konštrukcia z kovu a..

  1530.00 €© 2022 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt