Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:4HOME
Cena:6.99 €

Skvelá dekorácia plná farieb s motívom vtáčikov, ozvláštni každý priestor. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa aplikuje, je ekologická, použitá fólia je bez ftalátov.


 • Samolepiaca dekorácia Butterflies, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Butterflies, 30 x 30 cm

  Skvelá dekorácia plná farieb s motívom motýľov, rozveselí každú detskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa..

  6.99 €
 • Arome Vonná sviečka v skle Mulled Wine, 90 g
  Arome Vonná sviečka v skle Mulled Wine, 90 g

  Luxusná sviečka Arome krásne prevonia interiér a navodí príjemnú atmosféru. Po zapálení sviečky sa miestnosťou rozvinie nádherná vôňa vareného vína. Sviečka je v poháriku s vianočnou potlačou a..

  2.90 €
 • Betlemia Tradičné vianočné liatie olova, 7 ks
  Betlemia Tradičné vianočné liatie olova, 7 ks

  Liatie olova patrí k najstarším vianočným zvykom. S touto sadou si môžete túto tradičnú staročeskú zábavu pripomenúť aj dnes a preniesť si domov trochu čara Ladovských Vianoc. Môžete s nimi hádať..

  8.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt