Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:4HOME
Cena:6.99 €

Skvelá dekorácia plná farieb s motívom motýľov, ozvláštni každý priestor. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa aplikuje, je ekologická, použitá fólia je bez ftalátov.


 • Ses Samolepiace dekorácie EXPLORE Planéty, svietiace
  Ses Samolepiace dekorácie EXPLORE Planéty, svietiace

  Milujete vesmír? Zaujímate sa o hviezdy a planéty našej slnečnej sústavy? Táto sada je presne pre vás. Premeňte svoju spálňu na krásnu slnečnú sústavu. Nielen, že to vyzerá naozaj skvele, je to aj..

  13.49 €
 • Samolepiaca dekorácia Magnolia blossom, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Magnolia blossom, 30 x 30 cm

  Skvelá dekorácia plná farieb s motívom kvetov magnólie, ozvláštni každý priestor. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa..

  6.99 €
 • Ses Samolepiace dekorácie EXPLORE Znamenia zverokruhu, svietiace
  Ses Samolepiace dekorácie EXPLORE Znamenia zverokruhu, svietiace

  Milujete vesmír? Zaujímate sa o hviezdy? Táto sada je presne pre vás. Ozdobte steny či strop svojej izbičky a môžete si užívať nočnú oblohu. Pomocou hviezd a lepiacej pásky si vytvorte všetky znamenia..

  13.49 €
 • Samolepiaca dekorácia Jungle, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Jungle, 30 x 30 cm

  Skvelá dekorácia plná farieb s motívom džungle, rozveselí každú detskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa..

  6.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt