Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:4HOME
Cena:6.99 €

Hrdinovia z obľúbeného animovaného seriálu Prasiatko Pepa budú perfektnými spoločníkmi v izbičke všetkých dievčat a chlapcov. Skvelá dekorácia plná farieb rozveselí každú detskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa aplikuje, je ekologická, použitá fólia je bez ftalátov.


 • Samolepiaca dekorácia Labková patrola DKS, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Labková patrola DKS, 30 x 30 cm

  Statoční záchranári z Labkovej patroly budú perfektnými spoločníkmi v izbičke všetkých dievčat a chlapcov. Skvelá dekorácia plná farieb rozveselí každú detskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje..

  6.99 €
 • Samolepiaca dekorácia Abstract, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Abstract, 30 x 30 cm

  Skvelá dekorácia plná farieb s motívom motýľov a kvetov, ozvláštni každý priestor. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálnA na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa..

  6.99 €
 • Samolepiaca dekorácia Bear, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Bear, 30 x 30 cm

  Skvelá dekorácia plná farieb rozveselí každú detskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna na výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa aplikuje, je ekologická,..

  6.99 €
 • Samolepiaca dekorácia Harry Potter, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Harry Potter, 30 x 30 cm

  Hrdinovia z obľúbeného filmu Harry Potter budú perfektnými spoločníkmi v izbičke všetkých dievčat a chlapcov. Skvelá dekorácia plná farieb ozdobí každú detskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje..

  6.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt