Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bytový textil
Dodavateľ:4HOME
Cena:4.49 €

Originálna obliečka na vankúšik dodá každej miestnosti nový a jedinečný štýl, pretože aj drobné a nenápadné doplnky môžu celú miestnosť jednoducho oživiť aj zútulniť domov podľa vašej nálady.


 • 4Home Bavlnené obliečky Fialová bodka, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
  4Home Bavlnené obliečky Fialová bodka, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

  Ukážte svoje hravé ja a oživte svoju spálňu bodkami! Obľúbená kombinácia fialovej a bielej dodá mladistvý nádych každej spálni. Doprajte si spokojné zaspávanie a veselé rána vďaka štýlovým..

  24.99 €
 • Herding Detský spací vak Jana Lieblings
  Herding Detský spací vak Jana Lieblings

  Skvelá pomôcka pre mamičky i bábätká. Vďaka tomuto spaciemu vaku sa deti nebudú odkopávať a vďaka príjemnému materiálu budú môcť pokojne spinkať. Materiál je šetrný k detskej pokožke a..

  26.99 €
 • Bellatex Flanelové obliečky Srdce patchwork
  Bellatex Flanelové obliečky Srdce patchwork

  Aj flanelové obliečky majú svoje čaro. Budú vás krásne hriať celú noc a vy si tak môžete vychutnávať ničím nerušený spánok a pohodlie vášho domova. Flanelové obliečky sú vhodnejšie do..

  29.99 €
 • Altom Obliečka na vankúšik Nordic winter, 40 x 40 cm
  Altom Obliečka na vankúšik Nordic winter, 40 x 40 cm

  Aj drobné nenápadné doplnky môžu dodať celej miestnosti štýl alebo ju jednoducho oživiť. Obliečka na vankúšik vám umožní zmenu interiéru v závislosti na príležitosti alebo nálade. S vianočným..

  5.49 €© 2021 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt