Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bytový textil
Dodavateľ:4HOME
Cena:6.99 €

Ľahká a skladná bavlnená osuška so strapcami pre pohodové chvíle, nech už ste kdekoľvek pri vode. Osušku využijete nielen na pláži, ale aj pri bazéne, doma v kúpeľni alebo v saune. Doprajte si tak príjemný odpočinok i maximum relaxu a nechajte sa rozmaznávať príjemným materiálom.


 • Herding Osuška Miraculous, 75 x 100 cm
  Herding Osuška Miraculous, 75 x 100 cm

  Urobte radosť svojim deťom a kúpte im túto originálnu osušku s motívom z animovaného seriálu Miraculous. Urobí im parádu nielen v kúpeľni, ale aj v lete na pláži. Osuška je vyrobená z príjemnej..

  13.99 €
 • Jahu Osuška a uterák Castle farebná, sada 2 ks
  Jahu Osuška a uterák Castle farebná, sada 2 ks

  Darčekové balenie osušky a uteráka, ktoré sa postarajú o maximálne pohodlie v každej kúpeľni. Skvele absorbujú vlhkosť a vyznačujú sa vysokou gramážou, ktorá je zárukou komfortu. Uterák i osuška..

  15.99 €
 • 4Home Uterák Bamboo Premium červená, 30 x 50 cm, sada 2 ks
  4Home Uterák Bamboo Premium červená, 30 x 50 cm, sada 2 ks

  Doprajte si exkluzívne pohodlie a dajte zbohom baktériám s extra jemnými uterákmi z radu Bamboo Premium. Vďaka vysokému obsahu bambusových vlákien (70 %) je materiál nielen veľmi šetrný k pokožke, ale..

  4.49 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt