Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradný nábytok
Dodavateľ:4HOME
Cena:4.49 €

Spríjemnite si posedenie s priateľmi aj s rodinou v čase vianočnom. Krásny sviatočný motív skvele doplní vašu vianočnú výzdobu a prinesie tú správnu náladu aj pohodu. Súčasťou sedáka sú aj šnúrky, vďaka ktorým ho ľahko a pevne prichytíte k stoličke.


 • Bellatex Sedák EMA hladký Jesenné lístie, 40 x 40 cm
  Bellatex Sedák EMA hladký Jesenné lístie, 40 x 40 cm

  Doprajte si to najpohodlnejšie posedenie. Sedák môžete využiť v domácnosti na kreslá aj stoličky, v záhrade či na chate alebo v lete napríklad pri grilovaní. Vziať si ho môžete aj do kancelárie...

  7.49 €
 • Bellatex Sedák Ivo tlapičky čierne na režnej, 45 x 45 cm
  Bellatex Sedák Ivo tlapičky čierne na režnej, 45 x 45 cm

  Štýlový prešívaný sedák s originálnym dezénom. Sedák sa hodí do každej domácnosti a je ideálnym riešením pre spríjemnenie posedenia pri jedálenskom stole. Materiál je pevný a veľmi dobre drží..

  7.90 €
 • Bellatex Sedák Ema Terasa, 40 x 40 cm
  Bellatex Sedák Ema Terasa, 40 x 40 cm

  Sedák na stoličku Ema pre to najpohodlnejšie posedenie. Sedák môžete využiť v domácnosti na kreslá i stoličky, na záhrade či chate alebo v lete napríklad pri grilovaní. Vziať si ho môžete aj do..

  7.49 €
 • Bellatex Sedák Adela prešívaný Trojuholníky čierna, 40 x 40 cm
  Bellatex Sedák Adela prešívaný Trojuholníky čierna, 40 x 40 cm

  Sedák Adela na to najpohodlnejšie posedenie s rodinou či priateľmi. Sedák môžete využiť v domácnosti na kreslá aj stoličky, v záhrade či na chate alebo v lete napríklad pri grilovaní. Vziať si ho..

  6.90 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt