Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Wenko
Cena:7.99 €

Jedinečná flexibilná kefa, ktorá sa prispôsobí akémukoľvek povrchu. Táto ohybná extrémne pružná kefa je ideálna na čistenie všetkých nerovných povrchov, rohov, umývadiel, vaní, toaliet, drezov a pod.Perfektný pomocník na upratovanie celej domácnosti. Hodí sa predovšetkým na upratovanie kuchyne a kúpeľne, využite však aj pri upratovaní auta. Rýchlo a spoľahlivo odstraňuje nečistoty pomocou odolných štetín.


 • Orion Smaltované vedro Brown, 10 l
  Orion Smaltované vedro Brown, 10 l

  Praktické smaltované vedro, ktoré nájde využitie v každej domácnosti. Rozmer: vnútorný pr. 28 cm, vonkajší pr. 29 cm, v. 27,5 cm...

  20.99 €
 • CONCEPT 2v1 PERFECT CLEAN CP2000
  CONCEPT 2v1 PERFECT CLEAN CP2000

  Parný mop je vhodný na podlahy i do ruky - s vyberateľnou ručnou jednotkou so špeciálnymi koncovkami ho môžete použiť na každý typ povrchu. CP2000 vďaka širokému príslušenstvu a svojej variabilite..

  93.99 €
 • LEIFHEIT Set Clean Twist Disc Mop (EVO) 52101
  LEIFHEIT Set Clean Twist Disc Mop (EVO) 52101

  Rotačný upratovací set Leifheit Clean Twist Disc Mop Ergo je určený pre umývanie podláh bez kontaktu rúk a špinavej vody. Praktický pomocník do každej domácnosti.Vlastnosti a špecifikácie: ideálny na..

  32.99 €
 • 4home výhodná upratovacia sada mop a stierka na okná
  4home výhodná upratovacia sada mop a stierka na okná

  Výhodná sada dvoch skvelých pomocníkov pre vaše rýchle upratovanie. Sada sa skladá z mopu Easy Quick Spray a stierky na okná s dávkovačom.Mop je skvelý na upratovanie drobných nečistôt a rozliatych..

  15.99 €© 2023 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt